Kedime Boyunluk Taktılar Kafası Eğik Yürüyor. Normal Mi

mervevehubble

mantarr boynunda sıçradığı için kaşımaması adına boyunluk taktı veteriner. ama çıkarmak için geri geri gidiyor kafasına ağır gelioyrmuş gibi aşağı bakarak yürüyor :( normal midir bu

8 CEVAP

arest1234

bence ilk etapta rahatsiz olur alismasi gerek alisamiyorsada cikartin ozgurlugu sever kediler.

Ozge00

Normal tabi dusunun kafanizda oyle huni gibi bi agirlik var :( umarim gecer kisa zamanda. Onun yerine baska alternatif yok mu?

mervevehubble

çenesinin altında maalesef kıyafet giydirsem çenesini kapatmaz :/ 3-4 güne etki gösterir kaşınması biter dedi veteriner ara ara çıkarıp oyun oynatıyorum stresini atması için

mds50

Bizimki düz yürürken takılıyordu o yüzden geri geri giderdi her yere :D

sudeogrk

Alışkın olmadığı için çok normal bizim de içimiz gidiyodu o öyle dururken. Petshoptan çıkartıp takmalı aldık biz özel olarak. Gece uyurken onu taktık. Gündüz ben ilgilendim. Bu şekilde atlattık.

mervevehubble

geçen hafta takmamışlardı ama başka yerine bulaşınca mecburen taktılar ayağıyla kaşıdığı için :( inşallah alışır çok üzgünüm

Elifozdemrrr

Kıyafet giydirin boynunu kapatan ben ensesindeki yaralar için öyle yapmıştım sadece boyun kismini kapatan bir şey olsa da olur

mervevehubble

ya kıyamam bizimki de öyle ara ara çıkarıyorum nasıl mutlu oluyor ama 2 dk sonra gene kaşınıyor . biraz da komik oluyo yalan değil :)