Bilgilendirme (Sağır Mı ? )

Nurls

Hemen veterinerimi aradım. Direkt atladım arabaya gittim. Çok korktum. En azından bilerek yaklaşmak istedim. Benim minik kuzum duymuyormuş gerçekten. Doğuştan gelen bir durum. İran kedisi ırkından , genellikle görülürmüş. Biraz ağladım ama sağlıklı olduğunu biliyorum artık. Duysun ya da duymasın. O benim canım. En azından hiç bir sesten korkmayacak. Başka hiçbir şeyin onu korkutmasına da Ben müsaade etmeyeceğim. Lokumdan sevgilerle :)

8 CEVAP

Ozge00

Ben o yeri sikayet etme taraftarayim. Kedi hem pireleniyor hem sagir. Hic mi fark etmiyorlar.insan tabi para derdinde olunca niye tedavi ettirsin ki satip kurtulmus ne guzel. Vicdansizlar

buseekucukgol

sanırım başka soru başlığı da açmışsınız onu bilmiyorum. ama bu yavrucağın tüyü kadar bol ömrü sıcak yuvası olsun her zaman :) ne güzel düşünerek yazmışsınız "hiçbir sesten korkmayacak" duygulandırdınız beni. iyi bakın o miniğe ve kendinize

iidyl

iran chinchilla kırması bembeyaz bir kedim var benim de.. o kadar benziyorlar ki anlatamam.

ağlayarak okudum sorularınızı, ne kadar iyi kalpli biriymişsiniz siz ya :’)

hem pire meselesinde hem sağırlık konusunda o kadar güzel bir yaklaşımınız var ki.. her insanın ibret alması gerek.

kedinizi satın aldınız sanıp (öyleyse bile buradaki hiç kimse yorum yapamaz buna) size laf edenler çıkacaktır onlara şu hikayenizi anlatsanız oturur ağlarlar o derece. pire olduğunu gördüğünüz an gidip o pet shop’un üstüne atabilirdiniz o bebeği.

sağırlık konusunda da aynısı geçerli.. o kadar duyarlısınız ki :’)

ikinizin de sağlıklı uzun ömürleri olsun inşallah çok duygulandım okurken.

arest1234

gecmis olsun kediler her haliyle sevilir ve sadece sevmek icin sahiplenilmez.. kucuk yavrunuz gibi dusunun..

arest1234

sevgiler lokuma

Nurls

Sağır olması benim için hiçbir şeyi değiştirmiyor tabii ama orayı şikayet ettik merak etmeyin

Nurls

Teşekkürler :))

Nurls

Çok teşekkürler. Çok düşüncelisiniz.