Sakat Kedi

izel33

Merhaba, mahallede baktığım 10 aylık kedi dört beş aydır topallıyor üstüne basamıyor bassa bile kısa süreli basıyor. Veterinere götürmek için yakalayamadım ki zaten üzerinden çok zaman geçti ama hala o bacağının üzerine oturamıyor. İncinmiş olsa beş ayda düzelmesi gerekirdi diye düşünüyorum kırık mıdır? Öyle olsa anlaşılmaz mı? Fotoğrafını çektim bu şekilde o ayağının üzerine hiç ağırlık vermeden oturuyor.

5 CEVAP

Ozge00

Kirik cikigi sizin anlamaniz zor. Incinme degil buyuk ihitmalle. Patisine bir sey batmis, yara olmus olabilir. Umarim yakalarsiniz. Bu sekilde olmasi uzucu :(

izel33

Her gördüğümde kahroluyorum. Onları ben büyüttüm dört tane daha kardeşi var en ürkekleri buydu sanırım dayak yedi:( patisini elliyorum altına bakıyorum bişey yok görünürde ama neden hala üzerine oturamıyor kırık olsa şimdiye kaynardı diye düşünüyorum

Elifozdemrrr

Sinirlerine bir şey olmuştur ayağı tutmuyordur o yüzden bu şekilde duruyordur yakalamaya çalışın kafese filan yas mama koyarak kandırmaya çalışın

Ozge00

Mudahele edilmedigi icin yanlis kaynamis da olabilir. Ne yazik ki bilemeyiz. Sargiya aliyorlar normalde veya cok ciddi ise kafeste tutuluyor kaynasin diye.

Ozge00

Yakalarsaniz ilk is veterinere goturun. Umarim iyilesir