Mama Geçişi

havva00

Anket

Kısa süreliğine devam et
(4 oy)
Yeni mamaya geç
(3 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba benim kedim 3.5 aylık.
2 ay önce bonacibo kullanıyorduk bitince purina cat chow aldık ama sonra kötü olduğunu öğrendim.sizce daha iyi bir mama almalımıyım yoksa kısa süreliğine devam edeyim mi?
Şimdiden teşekkür ediyorum.

13 CEVAP

sekerfare21

1.5 kiloluk degil de daha fazla kilolarda alirsaniz cok iyi mamalari daha ucuza alabilirsiniz. Cat chow bana kalirsa Bonacibo’dan cok daha kotu degil.

Ozge00

O zman devam edin bir sure daha. Sık sık mama degisimi iyi olmaz. 2-3 ay daha kullanabilirsiniz. Hem o donemde para biriktirip daha iyisini alabilirsiniz

Ozge00

Elinizde kac kilo var? Sokak kedilerine de verebilirsiniz. Az ise gecis yapmayin derim.

havva00

Şuan yarım kilo var.

Ozge00

Kullandiniz mi?

havva00

Evet

havva00

Teşekkür ederim cevabınız için.

havva00

Teşekkür ederim cevabınız için.

havva00

Sizce hangi mamaya geçmeliyim 1.5 kilosu en fazla 80 küsür olacak şekilde

havva00

Neyse ben içeriğine bakarak alırım çünkü her mama her kediye aynı etkiyi göstermiyormuş.

Ozge00

Evet bir suru mama var o civarda. Siz begendiklerinizi yazarsaniz daha iyi olur.

havva00

Felicia, Matisse, birde mystic var iyi mi kötümü tam anlayamadım

havva00

sekerfare21 evet ama ben kedimi daha iyi mamayla beslemek istiyorum.ikiside fazla iyi değil bence bazı mamalara göre iyi ama.cat chow la aynı fiyata daha iyi mama varken niye onu alayım ki.