Royal Canin

Erogluekiin

Kuzenimin kedisi uzun zamandır hasta. Sürekli mantar denildi ama mantar değilde alerjikmiş veteriner para almak için uzatmış durumu. Vet değiştirdi veterineri hypoalerjenik kullanmak gerek demiş. Royal canin kullanın demiş, kuzenimin bütçesine felicia daha yatkın olduğu için onu söylediğinde ise royal canin daha iyi 1.5 kg lik paket işimizi görür demiş. Hastalık geçene kadar kullanacakmış. Sizin düşünceleriniz nedir? Royal canin bunun için iyi bir mama mı? Felicia daha mı kötü olur?

13 CEVAP

yusufsaygin2

Veterinerlerin RC önerme sebepleri genelde mama markası ile olan anlaşmaları oluyor. Ben olsam Felicia'ya yönelirdim.

Ozge00

Allah askina biri bana o rc'nin icerigini atsin.ben mi bulamadim.iceriklerini karsilastiririz en azindan.merak ettim

Erogluekiin

Icerigini arayayım hemen 1.5 kg si (2 de olabilir) 230 tl

Erogluekiin

BİLEŞİM: Pirinç, hidrolize soya protein izole, hayvansal yağlar, sebze lifleri, mineraller, pancar püresi, hidrolize kümes hayvanı ciğeri, soya yağı, balık yağı, frukto-oligo-sakaritler, hodan yağı, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). Protein kaynakları: hidrolize soya protein izole, hidrolize kümes hayvanı ciğeri. Karbonhidrat kaynağı: pirinç

Besin katkıları: Vitamin A: 27000 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 41 mg, E2 (İyot): 3.7 mg, E4 (Bakır): 15 mg, E5 (Manganez): 54 mg, E6 (Çinko): 153 mg, E8 (Selenyum): 0.26 mg - Teknolojik katkılar: Tortul menşeili klinoptilolit 5 g - Koruyucular - Antioksidanlar. **Belirtilen değerler sadece formüle eklenenleri göstermektedir

Erogluekiin

Bu royal canin

Ozge00

Neden bu kadar fazla yag cesidi var? Ciger olmasi guzel. Onun harici et yok sanirsam. Cok pahliymis.

Ozge00

Misir olmamasi guzel ama pancar var. Seker de diyebiliriz.

Erogluekiin

Felicia ile karşılaştırınca bu mu daha iyi peki

Ozge00

Bana ikisi de hemen hemen ayni gibi gorundu. Ben Felicia kullandigim icin onu onerebilirim. Tuylerine iyi gelmisti kedimin.

Ozge00

Imkani varsa alsin rc. Zaten durum gecene kadarmis.

Erogluekiin

Tamamdır teşekkür ederim

HaleSebnem

Royal Canin hipoalergenik maması 2 kedimin de alerji problemini kökten çözmüş bir mamadır. Reçeteli mamalarını standart mamaları ile karşılaştırmak külliyen hata olur.

Nurdankorkmaz

Royal canin mama markalari arasinda en iyilerinden biri biraz pahalidir ama cok faydalı bir mama benden ondan kullaniyorum bizimde bi kac rahatsizligimiz vardi o mamayla gecti