Kedide Doğum Sonrası

Ecrenmisaa

Doğum sonrası nasıl olmalı ne yapılmalı ne yapılmamalı süt tozu anneye verilmelimi süt arttırmak için ?

9 CEVAP

cicek67

Yavru kedi maması ile besleyebilirsiniz anne kediyi onun için daha besleyeci olacaktır. Hem yavrular da annesinden görerek yemeye başladıklarında zorlanmazlar :)

Ozge00

Evet yavru mamasi daha iyi olur veya emziren kedi Mamalari da var. Mother&kitten yaziyor benim gorduklerimde

yusufsaygin2

Genel olarak yavru mama ile besleme yapabilirsiniz. Ek olarak bağışıklık güçlendirici yoğurt, peynir vs. veriyordum ben. Diri kalması lazım sonuçta anne. Felicianın anneler için özel maması var bakabilirsiniz..

Ecrenmisaa

Arkadaşlar baby cat le kitten farkt etmez dimi biz kitten kullanıyoruz emziren anneye

Ozge00

Farketmez kullanabilirsiniz

Anonymus552223

Kalsiyum icerennseyker verin sut icin

Anonymus552223

Kalsiyum içeren şeyler demek istedim. Yogurt gibi. Kalsiyum hapi da verebilirsiniz 2 gunde bir.

Ecrenmisaa

12 vitaminli gimcat in mal macununu kullanıyoruz ve royal canin kitten proplana geçmek istiyorum ama bakalım

arest1234

annenin sütü yetmiyormu