Vitamin Şurup

MiaaPatiii

Kedime polivit vitamin şurubu verildi ilaç yani biliyorum ama kedilerim bu vitamin şurubun dan kullanabilir mi zararı olur mu

5 CEVAP

dddkkkks

veteriner mi verdi

MiaaPatiii

Veteriner kedime kısırlaşma öncesi verdi normalde de kullanabilir mıyım merak ettim

Ozge00

Veterinere sorsaniz daha iyi olur.

Minikmuezza

Kullanabilirsiniz benim veterinerimde inermisti bagisikligina iyi gelir demisti

HaleSebnem

Polivit, imuneks vb ürünleri vitamin desteğidir. Bağışıklığı desteklemek için kullanılır. Mevsim geçişlerinde de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kendi kedilerime de, sokakta baktıklarıma da kışa girerken kullanıyorum.