Balıklıyla Tavuklu Mama Karışık Verilir Mi?

nisanor

Anket

balıklı/balıklı
(3 oy)
tavuklu/tavuklu
(0 oy)
balıklı/tavuklu
(1 oy)
Toplam (4 oy)

Kedimin coronası var, dışkısında sürekli kanla karşılaşıyoruz bu yüzden kortizon kullanıyoruz. veterinerimiz bunun ömür boyu devam edeceğini söyledi. ama mamadan da kaynaklı olabilir dedi. tavuklu yerine balıklı kullanmamın daha iyi olacağını söyleyenler var. nd balıklı kullanmayı düşünüyorum ama kedimin bağırsak ve sindirim problemi olduğundan dolayı gastrointestinal mama ile normal mamayı karıştırmak zorundayım. ve gastrointestinal balıklı bir mama bulamadım. herhangi bir marka gastrointestinal tavuklu mama ile başka marka balıklı mama karıştırılıp verilebilir mi? yardımcı olursanız çok sevinirim artık çok zorlanıyoruz.

3 CEVAP

Minikmuezza

Ben de kedime tavuklu ve balikli karisik mama markalarini birlestirip veriyorum bi nedenden dolayi.1 aydir boyle veriyorum

iidyl

n’olur cahilliğime verin, kedilerde corona nasıl oluyor tam olarak?

nisanor

kedilerdeki corona ile insandaki corona aynı şey değil.