Kedilerimi Her Taramada Çok Tüy Döküyor Kaşınırken Bile Tüyleri Havada Uçuşuyor

kedilerimi her taramada çok tüy döküyor kaşınırken bile tüyleri havada uçuşuyor

3 CEVAP

HaleSebnem

Şu an herkes aynı durumda. Mevsim geçişleri hepimiz için bol tüylü oluyor. Taramaya devam, maltı ihmal etmeyin.

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Kaliteli bir mama , huzurlu ortam ve sürekli taze ve arıtılmış su ona iyi gelebilir

arıtılmış su veriyoruz en az 2 saatte bir değiştiriyorum mama pro plan