Tahıllı & Tahılsız

MiaaPatiii

Anlamıyorum pek ama tahıllı tahılsızın önemi nedir acaba alacağım mama düşük tahilli bu ne demek oluyo

4 CEVAP

Bildiğim kadarıyla et oranı daha yüksek oluyo az tahillda yoğun et demek dahili az demek

Az tahıllı ya da tahılsız mama olması daha sağlıklı Sonuçta pirinç bulgur buğday gibi şeyler yemez kediler et balık tavuk gibi protein oranı daha yüksek oluyor tahıl içeriği az olunca daha faydalı oluyor

MiaaPatiii

Alacağım az tahıllı mama iyi ozaman teşekkür ederim:)