2 Aylık Yavru Kedim Çok Uyuyor Ve Çok Az Yemek Yiyor

merhaba 2 aylık bir scottish straight cinsi kedim var eve geleli 5 gün oldu çok fazla uyuyor ve az yemek yiyor sizce bir sorunu varmıdır

3 CEVAP

bbeyzvv

sıcaklardan dolayı olabilir ateşi var mı

yok geldiğinde gayet iyidi mama ve su içiyordu fakat bugün çok az mama yedi hiç su içmedi

tortiegolge

Geldiği yerde farklı mama yiyorsa mamayı seçmiş olabilir, yaş mama ya da yaş mama ile kuru mamayı karıştırıp deneyebilirsiniz, yavru kediler zaten çok fazla uyurlar yine de bir veterinere gidip danışmak en iyisidir zaten aşılama dönemi de gelmiştir