Su İçmiyor

birde kedim su içmiyor ne yapmalıyım

5 CEVAP

nisanor

ne zamandır içmediğini bilmek lazım. su kabının yerini değiştirmek, taze su vermek işe yarayacaktır. kabı her gün yıkamakta çok önemli. bir tanıdığımın kedisi erikli su içmiyordu mesela. sakaya geçtiler bayıla bayıla içiyor. böyle yöntemler denenebilir

geldiğinde içiyordu fakat bugün hiç içmedi suyunu sürekli değiştiriyorum

yusufsaygin2

Evin çeşitli yerlerine su kabı koyun, suyunu sürekli taze koyun, suyu kaba doldururken kedinizin bunu görmesini sağlayın ki bu onu meraklandıracaktır. Bu yaz günlerinde ise suyuna biraz soğuk su karıştırabilirsiniz.
Hiçbir yöntem işe yaramazsa kediler için üretilen su çeşmeleri var, onu deneyin.

teşekkürler deneyeceğim

arest1234

su kabi plastik olmasin.