Kısırlaştırma Sonrası Sertlik

bbeyzvv

hera kısırlaşalı 20 gün oldu ve dikiş kısmında hafif sertlik var şişlik gibi ama dışarı doğru değil yani görünürde bir şey yok elleyince hissediliyor antibiyotik kullandık ilk 4 gün dikişte sorun olmadı yemesi içmesi falan her şey yerinde normal midir

9 CEVAP

Gelyahron

1 ay yada 40 gün sonra şişlik azalarak kayboluyor dediğiniz yer tam dikişlerin altında yumurta gibi değil mi? Bizimkisinde 45 gün sonra kaybolmuştu

Ozge00

Benim disi kedimde de hala sertlik var. Dokununca hissediyorum. 1 ay gecti nerdeyse. Oyle cok degil az ama. Zamanla iner sizinki de sanirim.

Minikmuezza

Sislik ilk 1hafta 10 ne kadar cok haraket ederse o kadar cok olusuyor

bbeyzvv

çok hareketli 1 saat uyusa 10 saat boş boş koşuyor
ay normal yani dimi korktum bi an diğerinde böyle sertlik olmamıştı

Fridafrida

Hiiç bir şey yok merak etme, ameliyat yeri olduğu için öyle maşallahh iyi gözüküyor dert etme yakın zamanda kılları tekrar uzamaya başlar :)

bbeyzvv

çok teşekkür ederim hepinizeee

FA

Sert şişkinliği geçti mi?Benimkisi 3 hafta önce kısırlaştı, dikişlerin alt noktasında da fındık kadar sertlik oluştu ödem,enfeksiyon, fıtık olabilirmiş.Veterinerlere güvenmiyorum, uğramadan önce ne kadar şey öğrenebilirsem iyi olacak, umarım hâlâ buralardasındır.

Yesilyesil9

Bizimkisi 40 gün oldu hala biraz sert normaldir

FA

Veteriner de kist olmadığını, normal olduğunu, 5-6 aya kadar tamamen geçeceğini söyledi.Umarım öyledir.