Köpek Tüyü İnsanı Nasıl Etkiler?

evavi

Merhaba, ebeveynimde ciddi sayılabilecek bir akciğer solunum problemi var. Köpek sahiplenmeyi çok istiyoruz fakat illaki tüy dökümü olacak. Köpek tüyü solunum sorunu olan birisini olumsuz etkiler mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

4 CEVAP

Ayseenur10

Beni yanlış anlamayın ama hastalığı ilerlerse veya köpek sahiplendikten sonra daha çok tetiklenirse köpekle bağdaştırıp sorun çıkabilir veya etrafınızdaki insanlarda bunu köpeğe bağlayabilir. Böyle yazılar çok gördüm sosyal medyada o yüzden söylüyorum sahiplenip sonra bırakma gibi bir durum olmasın diye.

Ecrenmisaa

Alerjisi yoksa ve köpeğin aşıları tamsa herhangi bir şey olucağını sanmam benim annemde alerjik astım var ve kedimiz olduğu halde hiç bir şey olmadı

Ozge00

Doktora danismak daha iyi olur. Eger saglik sorun cikarsa kopegi alinca bir de sahiplendirme ile ugrasirsiniz

evavi

Teşekkürler arkadaşlar.