Royal Canin Vs Proplan

Ecrenmisaa

Arkadaşlar royal canini herkes çok övüyodu noldu şimdi içeriği kötü diyosunuz bende baktım ama hiç kimseninden royal canin yüzünden şöyle böyle dolu dediğini görmedim veterinerler neden bu kadar öneriyolar nd yi önerirlerdi o zaman

4 CEVAP

Ozge00

Kim ovmus burda rc'yi?

iidyl

hoş geldiniz biricik trollcüğümüz, cins kedi çiftleştirme sorularından önce bu konuya da değinmeniz iyi oldu DLTOFPALFŞXĞEÇGXŞPWÖGF

Ecrenmisaa

Derken ?

Fridafrida

Royal canının karaciğer yaplanması yapıyor içerindeki yağ miktarı yüksek olduğu için