Kedimin Poposunda Garip Bir Şey Gördüm?

kedimedisever

Dışkısını yaptıktan sonra poposunda dışkı olmayan dışkı renginde değil beyazımsı sarımsı gibi uzun veya topak şeklinde bir şey gördüm peçeteyle aldım ama dışkı değil kesinlikle iç parazit olduğundan şüphelendim ama emin değilim. Arka tarafına popo bölgesine vs kesinlikle dokunmama izin vermiyor. Dışkısı koyu renkte katı ishal değil. Ve daha önce buraya atmıştım popo bölgesinden itibaren göbek kısmında falan tüy diplerinde kahverengi tozlar var. İç dış parazit aşısını oldu ama bu belirtiler aşıdan önce de vardı. Aşı etki eder mi? Eğer iç parazit varsa dökmesini sağlar mı?

13 CEVAP

kedimedisever

Hareket etmiyordu hayır ama dışkı değil kesinlikle

kedimedisever

Daha öncede görmüştüm bunu iç dış parazit aşısı yaptırmadan önce şimdi yine gördüm parazit midir sizce

Gelyahron

Hareket ediyor muydu?

Gelyahron

Keşke soru sorarken fotoğrafta atsaydınız ama anlattığınız şey ölmüş kurda benziyor gibi.

kedimedisever

Buraya hızlı resim linki atabiliyor muyum acaba

kedimedisever

Dışkısını yaptıktan sonra en son poposunda kalanı peçete ile almıştım bu

Gelyahron

İlk defa böyle birşey görüyorum, sindirilmesi yemek artığı da olabilir bence yarın veterinere gösterin ciddi bir sorunla karşılaşmamak için

Gelyahron

Böbrek hastası kedim hastalığın ilk evrelerinde dışkısını yaparken kırımızı renkli akıntı gibi olmayan birşey geliyordu. Veterinere gösterdim kabızlıktandır dedi. O aralar iç parazit asisida yapılmıştı. Çok parazit döktü. Attığınız görsele benzemiyordu ama tam diskidan hemen sonra geliyordu. Bence siz veterinere bi danışın

Ozge00

Evet kesinlikle veterinere gosterin. Beklemeyin derim

kedimedisever

Yarın hayvan hastanesindeki doktora atıcam bi wp den