Kendimle Yolculuk Yaptım

Manacana

Merhaba kedimle hataydan Antalya'ya geldim arabada hep uyudu varınca artık kucağımıza alamıyoruz.Çok halsiz kucağımızdan inmezdi eskiden ama şimdi kucağa alınca narince miyavlıyor sanki bir yeri ağrıyor gibi.Çok acil yardımcı olabilir misiniz

7 CEVAP

Anonymus552223

Sakinlestirici verdiniz mi

Gelyahron

Üsütmüş olabilir mi?

Manacana

Hayır sakinleştirici vermedik ve üşümemiştir çünkü hava sıcaktı

arest1234

hava degisikligi olabilir arabada ruzgar almis olabilir..

Manacana

Yani inşallah birşeyi yoktur normalde 2 defa böyle uzun yolculuk yaptı hiç böyle olmamıştı böyle yolculuklarda normalmi böyle olması

Manacana

Böyle bir durumda ne yapmam gerekiyor

arest1234

çözum veteriner..