Kedi Çimi İştahı

AnneRoss

Merhaba, kedim inanılmaz iştahlı bi şekilde bu siteden ona aldığım kedi çimini yiyor, neredeyse her gün. Ne sıklıkta vermem gerek ve bu kadar iştahla yemesi/araması normal mi ? Bir yeri midesi vs ağrıkıyodur dimi :/ Teşekkürler

5 CEVAP

arest1234

cok yemesi normal degil..

Fridafrida

Zaten kedi çimlerini kediler seviyor sindirimlerine yardımcı oluyor aşırı yemiyorsa bir zararı olmaz arada yedirmek lazım eğer çok yediğini düşünüyorsan bir süre kaldır göremesin sonra tekrar koyarsın önüne

Fridafrida

O zaten ihtiyaci kadar yer fazlasini ya da azini yemez bence bir problem yok

sforselin

Tadı hoşlarına gidiyordur. Bi yeri ağrısaydı farklı belirtiler gösterirdi merak etmeyin. Oynamayı seviyor mesela benimki de. Sık sık koparıp az oyun oynayıp bırakıyor. İçine atlayıp pusu kurup yiyor falan. İhtiyaçları varmış çimdeki minerallere zaten.

AnneRoss

Yani yemeye başladığında çok yemiyo, ama bu şekilde iştahla istemesi normal mi onu merak ettim :/