Kedi Filesi Önerisi

bbeyzvv

https://www.lazimbana.com/kus-kedi-guvenlik-filesi-montaj-ekipmani-dahil-p-2447265

lazım bana sitesinden aldım ilk defa alışveriş yaptım ama güvenilir birkaç günde geldi malzemeler dahil ben ip kalınlığını mağaza önerisiyle 2mm seçtim aralığı 2cm seçtim takması da kolay sağlam file arayanlar için öneriyorum

8 CEVAP

dddkkkks

bizim sineklik var ama güvenemiyorum balkonla hiç işi olmuyor ama normal camlara takmak için bir şeyler arıyorum bu fileyi çıkarıp camdan bir şey sirkelenebilir mi ki?

Ayseenur10

İlk fotoğrafta gördüğünüz kancaları kullanırsanız çıkarıp takabilirsiniz

Kerevit

Alttaki delikten kafa çıkarır mı bu şapşikler. Korniş düşünüyorum bn ama emin olamadım. Açılıp kapanan bir sistem olmalı balkonu aktif kullanıyoruz

Ozge00

Benim kucuk alttan gecer kesin :D

Aycanur17

Benim size bir sorum olacaktı. Bende böyle bir file almıştım 3 hafta öncesinde, ve kancayla nasıl pimapen cama monte edilir bilemediğim için, vakumlu askılıklardan yapıştırdım onlara taktım ancak pek de sağlam olmadı.
*Bunu nasıl takabiliriz acaba pvc'ye?

bbeyzvv

pimapen için özel tornavidalar varmış ben de yeni öğrendim malzeme satan yerlere sorun verir onlar

bbeyzvv

sinekliğe güvenmeyin bizde vardı çöpe attık paramparça yaptılar

bbeyzvv

benimkilerin hepsi ayı kadar zaten sistem takıp çıkartöalı kamcaları takıyosun ve normalde ben betona takacaktım annem ben şehir dışındayken yaptırmış