Mama Değişimi

GamzeUmucu

Arkadaşlar köpegime en son N&D Kuzulu yaban mersinli düşük tahıllı mama aldım elimle yedirmedigim sürece yemiyor fakat gelişimine katkı sağladığını görüyorum şimdi mamamız az kaldı yeniden alacağım sizce aynı mamadan devam edelimmi yoksa değiştirmek gerekir mi?

3 CEVAP

yusufsaygin2

Aynı mama üzerinden devam edebilirsiniz.

yaprakonur

Bu sorunun cevabı size kalmış.
Çoğu mamada nazlanan bir köpekse N&D’ye devam etmeniz mantıklı, eğer bir tek bu mamaya burun kıvırıyorsa yeni bir şey denemek.
N&D’den benim kızım da bir süre sonra sıkıldı nazlanarak yemeye başladı, sonradan biz de biraz fazla veriyormuşuz onu fark ettik. Son iki pakettir Acana kullanıyoruz, miktarı da azalttık son derece keyifle yiyor. Ama ben birkaç pakette bir mama değiştirme taraftarı olduğumdan N&D alacağım bir sonraki paketi.

berko34

köpeğin için buradan kaliteli ve ekonımik mama seçebilirsin