Doğumdan Sonra Kanama Olurmu Kedide?

Ecrenmisaa

Arkadaşlar kedim yavrularını emzirirken bana bakıp miyavlıyor sanki acı çekiyo gibi sonra yavruların yanına giderkende aynı şekil bide doğum yapalı 3 gün oldu kan gelmiş çok hafif normalmi

7 CEVAP

Melis77

Bence bırakın nereye götürmek istiyorsa oraya götürsün. Demek ki orayı güvenilir bulmuş annemiz, hiç engel olmayın stres olur.

Ozge00

Evet izin verin gotursun. Yatagin altini temizleyin, yastik gibi yumusak bir sey de koyabilirsiniz oraya.

Ozge00

Baska sorunu olabilir mi? Size bakip surekli miyavlamasinin nedeni ya sizden bir sey istiyor yada gercekten cani aciyor. Kanama normalmis sanirsam bilmiyorum. Bir veterinere danisabilirsiniz.

Ecrenmisaa

Veterinerime sordum doğumunda çok yardım ettiğim için ilgi istiyomuş öyle dedi ama bilmiyorum arada miyavlıyor yavruların yanına giderken yada ben ona bakınca şuan emziriyor ama miyavlamıyo anlamadım

Ecrenmisaa

Bi kaç kişide yerini beğenmediğini söylüyo yatağın altına götürüyo bende izin vermiyorum sonuçta daha yeni doğdular bilemedim ne yapsam

Ayseenur10

Evet doğum yapacakları ve yaptıktan sonra yeri beğenmesi önemli. Siz götürmek istediği yerdeki ortamı hazırlayın o bebişleri taşır zaten

Ozge00

Ondan da huzursuz olabilir. Tasisin yavrulari Bakalim hala miyavlama devam edecek mi