Kedi Traş Sonrası

Aysenmstura

Daha önce konu açmıştım kedimde kuyruk yağlanması vardı. Veteriner traş demişti. Narkoz verdirmek istemiyoruz demiştim. Kuyruk tüyleri çektikte elimde kalmaya başlayınca kendimiz sadece kuyruğunu traş ettik makinayla. Şimdi o bölgeye her gün batikon sürün diyorlar. Batikonu tüy olmayan yere sürdüğümde yalar mı? Zararı olur mu? Ve her sürdükten sonra silmeli miyim orayı?

4 CEVAP

poughkeepsie

Sürdükten sonra krem iyice emilene kadar yakalık kullanabilirsiniz

Ozge00

Kedim ameliyattan sonra yalamisti batikonu. Yalar sizinki de bence. Nasil engel olursunuz bi fikrim yok maalesef

Ozge00

Yalayinca midesi bulanip kusmustu. Daha sonra ben dayanamayip biraz sildim :(

Aysenmstura

Sürdüğüm zaman başında bekliycem o zaman mecburen daha sonra ıslak bezle silsem sıkıntı olur mu ki