Erkek Kedi Kısırlaştırma

Zukooo

En erken kaçıncı ayda yapılır? Bebiş şuan 4 aylık ve yorganıyla seviyeli bir ilişki yürütüyor. İçgüdüsel bir hareket mi yoksa cinsel olgunluğa ulaşmış olabilir mi?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Küçük daha 6-7 aylıktan itibaren kısırlaştırabilirsiniz. 3 aylıkken bile oyuncağın üstüne çıkıyordu kedim, oyunla karışık yapıyorlar bir şeyler ama daha ergenliğe girmemiştir.

nisanor

cinsel olgunluğa ulaşıp ulaşmadığını elle muayene ile veteriner kontrol ediyor. 5-6 gibi yaptırın bence, sonrası ona zarar. hakkında bir çok yazı var bu arada kısırlaştırmanın ne zaman geç olacağı, ne gibi zararları olduğu gibi. bir bakın derim

4 ay ergenliğe girmesi için gereken sürenin neredeyse başı diyebiliriz.
İlk kızgınlığını gerçekleştirdiğinde evdeki ilginç kokudan anlayabiliriz :)

Daha fazla detay için belki bu yazımız size yardımcı olabilir.
Erkek Kedi Kısırlaştırma

arest1234

alti ay garanti..

Zukooo

Teşekkürler herkese