Kısırlaştırınca Düzelir Dediler Ama?

Seyma6390

İki erkek kedim var çok kavga ediyorlardı. Kısırlaştırınca kavgaları tamamen bitmese de azalır daha sakin olurlar dediler. 5 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldular hiçbir fark yok. Hatta daha agresifler. Neden böyle bilmiyorum. Aynı odada uyuyoruz özellikle gece çok kavga ediyorlar.

3 CEVAP

Kedimiriltisi

5 günde etki görülmez. 2-3 ay oldu ve kedim melek gibi oldu. Bir ilacı bile kullandığınızda bir etki etme süreci var efeniim, acele etmeyin

arest1234

bende bur hafta oldu kisirlastirali daha fazla huysuzlasti zipliyor saga sola sabah beste kaldiriyor beni hep.

ZehraBulutt

Bi durun canım sihirli değnek mi bu şıp diye değişsin. Birkaç ay içinde yavaş yavş göreceksiniz sonuçları, tamamen bitmez kavgalar büyük ihtimalle ama azalacaktır.