Kedim Hangi Irk?

ismetcikkk

Kedim hangi ırk pek bilgili değilim bu konuda :D

9 CEVAP

ZehraBulutt

Kediniz belli bir ırka ait değil karışık genlere sahip, sokaklarımızda gördüğümüz kedilerden yani, anadolu kedisi diyor bazıları. Kürk rengi ve deseni de bicolor brown tabby, beyazlı tekir yani. Çok güzel bir kedicik bu arada maşallah.

iidyl

çok güzel bir tekir, tüyü kadar ömrü olsun :))

evavi

Tekir ve bence en tatlı kedilerden. İki kedimin de sokaktan gelme ve tekir oluşundan belki, çok çok seviyorum tekirleri

evavi

Tekir ve bence en tatlı kedilerden. İki kedimin de sokaktan gelme ve tekir oluşundan belki, çok çok seviyorum tekirleri

Linsenpai

Mislerrrrr gibi bir tekir. Çok güzel maşallah

Moschinoo

Benim kedimin aynısı allah bağışlasın huyu benzemez inşallah...

lwb

tekir

ismetcikkk

Teşekkürler

evavi

Tekir ve bence en tatlı kedilerden. İki kedimin de sokaktan gelme ve tekir oluşundan belki, çok çok seviyorum tekirleri