Kedim Horluyor ?

Billthet12

Uyurken horluyor baya, bozuk su motoru gibi normal mi :D

14 CEVAP

Gelyahron

Tekir kediler pek horlamaz ki, hasta falan mı acaba. Daha önce de var mıydı yeni mi oldu?

Ayseenur10

Kilodan olabilir mi ki :D

arest1234

cik iyi

arest1234

cok iyi

Ozge00

Benimki de arada horluyor

nisanor

benimki de bazen horluyor. uykuya tam dalmamışsa gırlaması horlama gibi de geliyor????

arest1234

horlamasi normal degilmi arkadaslar dogasinda var hirlar horlar yorgundur.. cok guzel uyku cekiyor olabilir..

Gelyahron

Maşallah çok tatlı uyuyor, sadece bu şekilde yatınca oluyorsa problem olmaz

Ayseenur10

Çok değil ama az tombalak geldi ama harika duruyor yatışı tüyleri falan :D

Billthet12

Ayşenur seninkinin de benimkinden kalır yanı yok :D

Billthet12

3,5 yaşında 5 kiloyuz ama şişman mı görünüyoruz ? :D
Bildiğiniz horlama ya bir yaşından beri horluyor ritimli şekilde horluyor ama sadece böyle sırt üstü yatınca

Billthet12

Kedim tekirle sibirya kedisi kırması

sudeogrk

Horluyor ya.... ben de iran var. Kendisi horul horul bazen. Sağlık kontrollerinde sorun çıkmadı.

Ayseenur10

Ahaha benimki fotoğrafta öyle valla zayıfız şuan :D