Tüylerindeki Kanı Nasıl Temizleyebilirim?

fatmatina

Arkadaşlar Merhaba dişi kedimi yakın zamanda kısırlaştırdığım için o günden bugüne sabah akşam antibiyotik için veterinere gidiyoruz ve iğne vuruluyor bugün akşamki iğneyi veteriner bizzat kendisi yaptı eve geldiğimde Tina'yı dışarı çıkarmamla başımdan kaynar sular dökülmesi bir oldu iğne yeri ve etrafı tamamen kanlar içindeydi vet iğne vururken kanatmış ve yol boyu o kan kurumuş ne yaptıysam silemedim ameliyat yerine de yakın olduğu için çok zorlayamadım size sormak istediğim kalçasındaki kanları nasıl temizleyebilirim?

3 CEVAP

Queeninannesi

Peçeteyi ıslatıp hiç sıkmayın tamamen sulu olsun yavaş yavaş dokundurun çıkar diye düşünüyorum. Geçmiş olsun :(

fatmatina

Çok teşekkürler..her yolu deneyerek yaptım bir şeyler olduğu kadar artık yakalık çıkar çıkmaz kendini temizleyecektir en yakın zamanda çıkmasını bekliyorum kendini yalamaya çalışıp yalayamadığını görmeye dayanamıyorum daha fazla:(

geçmiş olsun . kedinin kalçasını ıslatın belki geçer