Kedilerde Mantar Neden Çıkar ?

erenduman

arkadaşlar kedilerde mantarın sebebi nedir kedim ecosin ile mantar tedavisi uygulıycam ama belli bir sebebiğ var mı

3 CEVAP

Ser77

Bagisiklik dusuklugu diyor vetler.Benim kedime firca ile surulen dis parazit damlasi yuzunden oldu.Ben yaninda degildim yoksa suremezdi.

Ozge00

Kendiniz mi tedavi uygulayacaksiniz? Mantar oldugundan emin misiniz?

erenduman

evet tabikide önce yara kabuğu gibi 3 tane vardı baticon ile geçti sonra tekrar çıktı bu sefer büyük pembe bir deri ve tüy dökülmesi var o yerde mantar ilerliyor