Kısırlaştırma Ameliyatı İçin Bursa Veteriner?

zeynepakar47

normalde alya veterinere gidiyoruz ancak ameliyat için başka bir veterinere gitmem gerektiğini, kedinin bir daha o veterinere gitmek istemeyeceğini söylediler. güvenilir bir veteriner arıyorum, bursada olsun da nerede olduğu önemli değil.

4 CEVAP

zeynepakar47

???

suzangler

Akademi hayvan hastahanesi cok kaliteli.Ama fiyatları pahalı.

Gul36

Otosansit'te Yıldırım Veteriner Kliniği var. Veteriner hekim Ali Bey bize hep çok nazik ve iyi davrandı. İyi bir doktor. İsterseniz bir araştırın.

Kerevit

Bunu kim uydurdu:) ben de kedimi alya da kısırlaştırdım çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim aşı için başka veterinere gittik. O gün aşı olamadı farklı sebeplerden sadece muayene etti. 2. Defa gittiğimizde dehşet heyecanlandı. Kedilerin genel veterinere gitmek istememe huyu var hiçbir şey yapılmasa bile korkuyorlar hissediyorlar. Alyayı kesinlikle tavsiye ederim