Erkek Kedi İsim Önerileriii?

Ecrenmisaa

Anlamları varsa yazarsanız daha iyi olur arkadaşlar bu arada rengimiz beyaz :)

12 CEVAP

kopekkk

behlül :)

ZehraBulutt

Benim beyaz oğlumun adı bulut, babası da behlül, mavi gözlüyse behlül de güzel olabilir.

Incirreis

sütlaç yada güllaç

Ayselgns

' Latte ' :)

Aysenmstura

Bizim oğlanın adı Felixti değiştirmedik öyle kaldı çok seviyorum ben ismini söylemesi de güzel

Moschinoo

Şakir Osman Paşa ya da Dumbledor çünkü neden olmasın.

sforselin

Ters köşe yapıp zeytin, kömür falan koyabilirsiniz djmkm

iidyl

fors koyabilirsiniz tesadüf tanrısı demek sahiplenmenizin tesadüflerle ilgisi varsa anlamlı bi isim olur

Gelyahron

Beybatur

Ozge00

Siz karakterine kisiligine hareketlerinw gore isim koysaniz daha mantikli olur

Supremum

T'Challa olabilir. Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Marvel Comics'in Black Panther filmindeki süper kahraman.

Supremum

Sonradan gördüm, beyaz ise benim öneri olmaz. Siyah olması lazım.