9 Aylık Terrier Dostumuz Hakkında Sahiplendirme ?

MERHABA ;

Bizim evimizde 2 tane dostumuz bulunmakta ikiside terrier maltes ırkından olup birisi 5 yaşında birisi 9 aylık
5 yaşında olan 9 aylık olan dostumuzun ANNESİ yani 9 aylık dostumuz bunca zaman annesinden hiç ayrılmadı
kendisini sahiplendirmek istiyoruz onu çok seviyoruz çok özliyeceğimizide biliyoruz ama mecburuz 9 aylık olan erkek köpeğimiz
yabancı insanlara ve tanımadağı köpeklere karşı çok saldırgan agresif davranışları var ona çok güzel bakabilcek bir aile bulduk anlaştık
son olarak sorum şudur sizlere 9 aylık dostumuz yeni ailesine yeni evine yeni hayatına alışabilir mi ve ne kadar sürer
daha önce hiç sahiplendirmedim tecrübem yok çevremdede yok sizlerden bilgi almak istedim öneri ve görüşleriniz nelerdir teşekkürler şimdiden

4 CEVAP

Ayseenur10

Alışabilir ama dediniz gibi agresiflik sorunu varsa 3 gün sonra geri vermek isteyebilirler. Dikkat edin yani sahipleniyorlar daha sonra bahanelerle gelebiliyorlar yok eve işedi yok alerjim çıktı yok havladı öyle oldu böyle oldu diye. Sürekli sürekli de yeni sahiplendirmeler köpeğiniz için iyi olmaz

teşekkürler

Ayseenur10

Birde mümkünse takibinde olun, fotoğraf falan isteyin ara sıra ve kısırlaştırma şartı koyun. Kedi köpek sahiplenip daha sonra haber vermeden sokağa bırakanlar bile oluyor

bbeyzvv

ben sözleşme yapıyorum kedi verirken siz de yapın hayvan sahiplendirme sözleşmesi yazınca çıkıyor haytap sayfasından indirdim