Kedi Kustu

Ck1234

Dışarıda bakılan yavru kedi sabah kumu eşip kustu daha sonra ağzı köpüklüydü su içirdik geçti şimdi ağzından salya akıyo ve halsiz sizce sebebi ne olabilir ve ne yapabilirim

7 CEVAP

yusufsaygin2

Şaka mısınız? Acil bir şekilde veterinere götürün.

Ozge00

Tek sorun o degil. gozlerinde de sorun var. Veterinere gitmesi lazim. Imkaniniz yoksa belediyeden isteyin

Sedayksl

Zehirlenmiş bile olabilir ayrıca kusan hayvana bir süre bir şey içirilip yedirilmez veterine götürmeniz daha doğru olur

AnneRoss

Belediye veterinerine götürürseniz ücretsiz şekilde ilgileniceklerdir. Lütfen hemen götürün, iyi görünmüyor yavrucak.

Linsenpai

Çok kötü görünüyor bir an önce veterinere götürün lütfen

iidyl

YA NEDEN BEN BULMUYORUM ŞU BEBEKLERİ NEDEN BANA DENK GELMİYOR NEDEN NEDEN KAFAYI YİYECEĞİM

VETERİNERE GÖTÜRÜN YAVRUYU ACİLEN NE YAPAYIMI MI VAR BU SORUNUN HAYVAN MAHVOLMUŞ

suleren

Allah rızası için götürün, soruyu sorup bırakmayın. Yazık günah, çok kötü görünüyor. Bi anda bu hale gelmemiştir bu kedi biraz geç kalınmış sanki.