Kedimin Isırma Huyu

tuanaerol5755

Kedimin ısırma huyunu nasıl töpüleyebilirim herşeyi yapıyorum olmuyor :`{

6 CEVAP

Ozge00

Kimse o sorunu cozebilmis degil. Siz elinizle oynatmayin. Isirdiginda aa diyerek aci bi ses cikartin. Ben boyle kurtuldum tabi arada hala isirmiyor degil. Ustelik sizinki tam isirma donemi daha cok isirir yapacak bir sey yok. Bunlari bilerek almak lazim kedileri.

evavi

Kemirebileceği oyuncakların sayısını arttırabilirsiniz. Benim kedim de küçükken ellerimi ısırırdı hatta iz kalacak şekilde. Ama büyüyünce zamanla bıraktı.

lenaersu

benimki 3 aylik 2 haftadir isirmalari azaldi. Hayir dendiginde anlamadigi icin isirinca şşt demeye basladim ve artik ogrendi her yanlis hareketinde şşt diye uyarip bir anda ilginizi kesip oradan uzaklasin kisa surede ogrendi benimkisi. 1 bucuk aylikken isirmalari gayet normal disleri kasiniyor sonucta elinizden biraz buyuk bir oyuncakla oynatin.

merveylebadem

Benim de cok ısırıyordu bu aralar azaldı hayır diyorum kızar gibi oluyorum ellerimi arkama saklıyorum böyle böyle alıştırdım

tuanaerol5755

1.5 aylık bu arada

tuanaerol5755

Teşekkürler benim ki de azalttı ilgisiz davranınca ağlamış numarası yapınca