İzmir Erkek Kedi Kısırlaştırma

Ares87

Merhaba bu ayın 14 ünde 7 aylık erkek kedimi kısırlaştıracağım veterinerim sabah 10 da getir akşam üstü 4-5 gibi alırsın dedi anesteziden önce kan tahlili ben istersem ek ücret karşılığı yapıyorlarmış sizler nasıl yaptırdınız kan tahlili olmadan operasyon yaptırtmak istemiyorum içime sinmiyor çok korkuyorum açıkçası ya bir şey olursa diye yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

Gelyahron

Kesinlikle kan tahlili yaptırmanız gerekiyor

Gelyahron

Yani normalde sağlam veterinerin bunu dememesi gerekiyor. Tamam ek ücret alsinda "siz isterseniz yaparım" demesi saçma geldi açıkçası, can bu sonuçta.

Ares87

Sürekli gittiğim veteriner kliniğin hayvan hastanesi bu benim de içime kurt düştü açıkçası tekrar detaylı bir şekilde konuşacağım olmadı başka bir veterinere yaptırıcam bu gidişle çok teşekkür ederim

Gelyahron

Yani "Siz isterseniz yaparım" demesi ayrı, "önce kan değerlerine bakmamiz gerekiyor" demesi ayrı. Yani o veteriner için böbrek ve karaciğer değerlerinin hicbir önemi yok. Ben burdan "öyle de böyle ben bu operasyonu yaparım" dediğini anlıyorum.

Ares87

Güncel

Ares87

Şimdi izmir içi bir çok veterinerle görüştğm hepsi aynı şeyi dedi kan tahlili ücreti aşağı yukarı 350 lira olduğu için insanlar yaptırmak istemiyormuş (aptal insanlar) en son aradığım veteriner kedim herpes virüsü taşıyıcısı olduğu için anestezi çok tehlikeliymiş ve kedimin bağışıklığı çok düşük olduğu için bağışıklığını güçlendirip en azından koku bırakmaya başlayana kadar ertelememizi söyledi beynim durdu kısırlaştırmadan zaten korkuyordum bu da tuz biber oldu nasıl kısırlaştırıcam ben bu yavruyu ağlamak üzereyim delircem