Tüy Dökülmesine Yardım

Munevver42

Yaz ayı olduğundan muhtemelen çok fazla tüy dökmeye başladı kedim. Bunun için kullandığınız extra şeyler var mı ya da iyi gelen malt markaları tavsiye eder misiniz

5 CEVAP

Ozge00

Tuy toplama rulosu ve supurgeyle dolasiyoruz evde. Duzenli tarayin, veterinerden tuy dokumu icin bir sey de alabilirsiniz. Bem vetoskin onerebilirim, vetinize danisip bakin bir

Ayselgns

Tüy dökümü ile ilgili doktorumuzla konuştuğumuzda bunun maalesef hiç bir çözümü yok Aysel hn. demişti. Hosteslerin uçtuğu kadar süpürge yapıyorum ;)

Linsenpai

Mevsim değişikliği olduğu için normal şuan çok dökmesi. Furminator çok işinize yarar, çoğu ölü tüyü topluyor ^^

Suraemir

Bizimde dökülüyor çektikçe geliyor bazen

Munevver42

Kıskanç ve asabi kedi olunca strestendir dedi :) teşekkür ederim????