Kedimde İç Parazit Var?

kedimedisever

Salı günü için üniversiteden randevu aldım bağırsak filmi çektirmek için o zamana kadar ben ne yapabilirim? Birisi suyuna 1 damla sirke damlatın demişti zararı olur mu?

7 CEVAP

Ayseenur10

İç parazit için bağırsak filmi neden? Dışkısını kontrol edin veya veteriner dışkısını kontrol eder. Tedaviyide yine veteriner belirler siz evde bi şey yapmayın

Ayseenur10

Anladım bir şey yuttuysa salı geç sanki.

kedimedisever

Bilen var mııı

Ozge00

Hayir gidince muayene edilir bir seyler yapilir siz dokunmayin

Gelyahron

Ben içme sularına damlatıyorum ayrıca kekik suyuda damlatıyorum 1 damla. Şuan Sadece 1 kedimde parazit var. Kesin çözüm mü ? Hayır veterinerize danışarak kullanabilirsiniz ancak

kedimedisever

Bağırsaklarında başka bir şey mi var yabancı cisim vs mi yuttu diye düşündü o yüzden film istedi

Catfhs

Veterinere danışın bugün kızıma hap verdi parazit için. Manasına karstrp verdim