Bu Kum Kabini Kullananlar Memnun Mu? (Fotograf)

lenaersu

letgoda buldugum bir kum kabi internette cok yaygin bir kum kabi kullaniyorsaniz nasil sizce?

14 CEVAP

ZehraBulutt

Üst kısmı yarım olarak açılanlardan almanızı tavsiye ederim onları temizlemek çok rahat, bunda kolunuzu içeri sokmanız gerek ve dipleri temizlemek biraz zor olabilir.

Billthet12

Bunun benzeri var bende ama yanları kelepçeli çok rahat bakın derim temizlesi kolay

Dilek_Tisha

Ben de bu tuvaletten kullanıyorum, temizlemesi gayet kolay. Üst kısmı çıkabiliyor. Ayrıca dışarı koku da gelmiyor.

Elifozdemrrr

Bu kap aşırı küçük geldi bana kedinin içinde rahat edebileceği bir şeyler olması daha iyi

GlsmKrpk

Bunun gibi üstünde kedi resimleri olan kapalı kedi tuvaleti kullanıyordum üst kapağı her tuvaletten sonra açmak bıktırıcıydı.
Catit marka yarım açılan filtreli kapalı kedi tuvalet aldım hem çok geniş hem temizlenmesi kolay. İyi ki almışım. Alacaksanız yarım açılanları tercih etmenizi öneririm

mervevehubble

farklı şekilli ama kapalı kum kabını 2 aylıktan beri kullanıyoruz memnunuz. kapısını açık bırakıyorum kum tozundan rahatsız olmasın diye ben

Ares87

Bende let go dan epey ucuza aldım kapalı tuvaleti üstü yarım açılandan sanırım filtre takılıyor ama markasını bilmediğim için filtre bulamıyorım üst kapağını yarım açık şekilde kullanıyorlar

Ben bundan kullanıyorum ve gayet memnunum

blue_hpood

kapağı önden yarım açılanlar var, fırsatınız varsa onlardan alın ya da üstü açık olanlardan alın derim.

Ayselgns

Bu tip kapalı tuvaletler temizlenmesi en zor olanlar. Kolunu içeri sokup uzanmak tam bir işkence olur. Üstelik idrar ya da dışkıyı da en arka kısma yaptıysa görmeme ihtimalin bile var. Ben kapalı, filtreli, üst kapağı yarıya kadar açılan bir tuvalet kullanıyorum. Şiddetle öneririm.

suledoruk

Ben kullanıyorum ve gayet kolay temizlenmesi de kullanımı da üste doğru kapağı açılan tuvaletlerden hiç bir farkı yok.

ZehraBulutt

Nasıl farkı olmaz yarım açılanlardan, bunda baya eğilip kafanızı yaklaştırmanız gerek gerileri görmek için. Yarım açılan kullansanız eminim oh be dersiniz. Bundan almayın bence soru sahibi, mavi ile siyah yer ayrılır illaki ama her kum temizlediğinizde onla mı uğraşçaksınız ne gereği var.

lenaersu

@gokcenazuysal temizlemek kolay mi alt zemin siyah ve mavi yer ayrilabiliyor mu

suledoruk

Kullanmadığınız şey hakkında neden diretiyorsunuz anlamıyorum gayet kolay temizleniyor kolunu uzatıyorsun kürekle alıyorsun hayalinizde zor olabilir ama temizlemesinde bir sıkıntı yaşanmıyor