Mama Seçimi

Beyza14

yavru köpeğim için proplan kuzu etli mama kullanıyordum fakat değiştirmek istiyorum. Mamadan genel olarak memnunum fakat köpeğim sürekli aç gibi değiştirmenin belki çözüm olabileceğini düşündüm. Balıklı bir mama almak istiyorum proplan fiyatına yakın önerebileceğiniz bir mama var mı?

2 CEVAP

nejadekoldas

Bende de şuanda aynı sorun var ama Reflex problemi benimkiside. ND çok iyi diyorlar hem protein hem eklemleri her açıdan baya kaliteliymiş bende soru sordum burada az önce. Lütfen bir mama markasında karar kılarsanız bana da haber verir misiniz? Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım da

berko34

yavru köpeğin için buradan kaliteli mama seçebilirin ayrıca ekonomik