Tıslayan Hırlayan Kedi?

Merzela

Arkadaşlar kedim bize değil ama misafirlere sürekli tıslayıp hırlıyor. Eve misafir çağırırken zorlanıyoruz hakketen. İnsanlara nasıl alıştırmalıyım evde 4 kişi yaşıyoruz bize karşı öyle birşey hiç olmadı. Bide vete götürürken filan arabada kendi kendine sesler çıkartıyor hırlıyo. Korkak saldırgan bişey oldu huyu değişiyo önceden öyle değildi. 4 aylık oldu artık. Bu hareketleri beni korkutuyor. Saldırgan bir kedi olmaz değil mi?

4 CEVAP

Aysenmstura

Benim oğlum da öyle zil sesini duyduğu an saklanıyor. Biri üstüne giderse de tıslıyor. Çok strese giriyor çünkü. Korkuyor. Sevmiyorlar yabancıları genelde.

Aysenmstura

Yavruluğundan beri böyle hiç alışamadı karakterle alakalı

lenaersu

tlc, benim belali kedim 1. sezon 1. bölümde misafir gorunce surekli hirlayip tislayan bir kediyi egitiyorlar izlerseniz yardimi dokunabilir:)

Gelyahron

O sizin kediniz değil, siz onun kedileri oldunuz onun gözünde, o evde ona ait olmuş olacak ki, yabancı gördüğü zaman tepki gösteriyor :) Onunla daha çok ilgilenmesiniz. Saldırganlığı azalacaktır