Mama Sorunu/Nd Mama Vermeyi Düşünüyorum Artık

nejadekoldas

Köpeğime Reflex marka mama veriyorum ama belki hiç abartmıyorum aldığım ilk günden beridir ağzına atmasıyla birlikte mamadan o kadar gıcık ala ala yedi ki. Bende artık cidden mamadan çok gocık aldığını ve başka marka mamaya geçmeye karar verdim geç bile kaldım. Ama internette ND mama hakkında hem iyi hem kötü yorumlar var bu mama iyi midir? Beğenir mi yani ilk defa beğenmediği tek mama Reflex oldu durumda böyle olunca benim biraz modum düştü

(Not : önceden royal canin ve advance kullandık. Royal caninden ben gıcık aldığım için vermedim Advance’e geçmiştim ama Advance’te o dönemlerde maddi durumumuzdan dolayı devam edememiştik)

10 CEVAP

Ozge00

Numune talep edin. Begenip begenmedigine Oyle bakarsiniz.

AnneRoss

A köpeğim demişsiniz dan diye yazdım kedi sorusudur yine diye kaskskdldlflf Ama context benzer en azından :D

nejadekoldas

Ayrıca Cevaplar içinde hepinize çok teşekkür ederim❤️

Suraemir

Ndyi beğenir bence en iyisi şuan alınabilecek

AnneRoss

Ben şuan N&D veriyorum, yani evet kedim yiyor ama baştan bi süre hiç hoşlanmadı, çünkü inanılmaz ağır kokuyor. Numune almanızı tavsiye ederim, veya en azından bir süre denemek için küçük paket alın.

nejadekoldas

Numuneyi nereden talep edebilirim onu bilmiyorum

buseekucukgol

numune için farmina nd sayfasından form doldurmanız yeterli.

nejadekoldas

Evet doldurdum bir dakika sonra bana maille isim soyisim adres bide köpeğimle olan fotoğraflarımızı istediler yolladım bende bakalım umarım yollarlar da bi deneyip sonuca göre hareket edebilirim, hepinize tekrardan teşekkür ederim❤️❤️❤️

berko34

alternatif mama olarak buradan mama seçebilirsin

nejadekoldas

yani buradan mama almam artık gibime geliyor neden derseniz biraz daha pahalı olduğu için, ben harçlıklarımı biriktiripte mama alıyorum yani evde mama masrafı bana ait, aşı tedavi gibi masrafları da babam hiç gocunmadan veriyor (bari bende mamayı hallediyim diyorum o yüzden ucuzcu oldum)