Köpeğim Kusuyor Ne Yapmalıyım ?

Mamia

Köpeğim yemek yedikten sonra kusuyor.halsizlik yok gayet hareketli ama yemek yeyinxe kusuyor

9 CEVAP

iidyl

veterinere götürmeye ne dersiniz?

kopekkk

her zaman kullandığı mamasını değiştirdiniz mi yada farklı bir şey verdiniz mi

Ozge00

Kutusu yok mu ona koyun. Boyle ciddi bi durumda veterinerin gormesi lazim

Ayselgns

Doktora gitmeyi istememek başka bir şey / gitmek zorunda olmak başka.

Mamia

Veterinere gitmek istemiyor köpeğim yolları artık ezberledigi için oraya yaklastgmiz anda huysuzlaniyo

Ozge00

Cok buyukmus :D yaoamazsiniz sanirim kutuya koyma

Ozge00

Farkli yoldan gitmeyi deneyin

Mamia

Şuan daha iyi bı kaç saat yemek verdim kendi istedi artık acıktı sanırım

Mamia

Vermedim olcak:)