N&D Quinoa

bilgemete

Herkese merhaba. Kısır bir erkek ve yetişkin bir dişi kedim var. Mamalarını ayırmakta gerçekten çok zorlanıyorum. İkisinin de ortak yiyebileceği bir mama arayışındayim. Daha önce bir n&d serüvenimiz olmuştu fakat çene aknesine sebep olmuştu kedilerimde. Yeni çıkan quinoa serisi deri ve tüy içinmiş . Tahilsiz olduğu için ikisi de yiyebilir diye düşünüyorum. Kullanan var mı acaba?

3 CEVAP

mervegck06

Ban kısır kedim için kullanıyorum. %25 oranında azaltarak veriyorum mamayı. Ve çoook memnunum. 7 ay mantar la uğraştık. Derisi sürekli kepekleniyordu. 5 haftadır kullanıyorum ve kepeklenme miz neredeyse sıfır diyebilirim

bilgemete

Ayy çok sevindim gerçekten. Hemen veriyorum o zaman siparişi????????????

bilgemete

Alkış emojisi yapmıştım soru işareti çıkmış :)