Kedileriniz Garip Huyları ?

Billthet12

Bizim ki marka ayırt edebiliyor. Namet salam harici hiç bir salamı yemek değil koklamıyor bile :D Sizinkiler neler ?

21 CEVAP

Selinbuyukcam

Öncelikle çok geçmiş olsun sağlıklı uzun ömrü olsun kuzumun :)

Çantama kafasını sokup kağıt ne kadar para varsa alıyor biyerle saklıyor eee bizde bulunca ona yaş mama alıyoruz bunu artık bilinçli yapıyor o biriktiriyor ben yaş mama alıyorum :D

mishathecat

Bir şey istediğinde arka patilerinin üstünde durup ön patilerini birleştirerek yukarı aşağı sallıyor, bir de balkona kuş geldiğinde kuşlarla konuşuyor ama miyavlayarak değil tuhaf sesler çıkararak konuşuyor

Azra00

Bizim Zuzu akvaryumun kapağını açmayı öğrendi ne yaparsam yapayım her gece balıklara zarar vermeden suyu patiler sonra patisini yalayıp yatar ve oyuncak ayılara karşı takıntısı var resmen gördüğü gibi parçalıyor.

ecrinur

Tokamı saklıyor ve geride vermiyor nerde tokalarım hala çözemedim :D

gomezariana

geçmiş olsun

gomezariana

geçmiş olsun