Kedileriniz Garip Huyları ?

Billthet12

Bizim ki marka ayırt edebiliyor. Namet salam harici hiç bir salamı yemek değil koklamıyor bile :D Sizinkiler neler ?

21 CEVAP

yusufsaygin2

Kedinize salam vermeyin. İşlenmiş saçma sapan bir üründen ibaret. İnsana bile onlarca zararı var bu ürünün.

AnneRoss

Fazla sıkı tutarsak veya aşırı seversek kıçını dönüp o kişiyi kara listeye alarak cinayet planlar gibi sadece o kişiye bakması kddkdkkdfk

@Billthet12 Çok geçmiş olsun ne oldu bu bebeğe :/

Billthet12

İlk başlarda dışarda besliyordm araba çarpmış kaldırım da bulduk iki bacağı kırık bir bacağı komple ezilmişti . platin takıldı alçılar, ameliyatlar ... Şuan çok iyiyiz :)

Moschinoo

Hangi birini saysam bilemedim evde bir ruh hastasıyla yaşıyoruz... güzel suratlı, tüylü ve yumuşak. Ama en ilginç huyu kuru ekmeği bile pişmiş ete tercih eder. Asla pişmiş et yemiyor

Linsenpai

Bizimki tam çorap sapığı. Kirlide bulunca çıkarıp oynuyo bulamazsa gelip ayaktan çıkartıyo zorla ısırıp çekiştirerek. Bi de köpek gibi git getir oynuyoruz topuyla, erikle, ve yuvarlak olan herşeyle. Biraz değişik biri kendisi :D

firuze199

Bizimki tokalarımı kaçırıp yatağın altına sokuyor :)))

Ozge00

Gecmis olsun ne oldu acaba bu bebege merak ettim. Suan iyi mi?

yusufsaygin2

İçim parçalandı fotoğrafı görünce, sağlıklı ömürler dilerim ikinize de... Çok güçlü bir yavrunuz varmış..

AnneRoss

Tekrardan geçmiş olsun çok üzüldüm başına gelenlere ama ne mutlu ki sizinle tanışmış ve bu süreci sağlıklı şekilde atlatmış.

Catfhs

Ah yazık yavrum ya umarım en kısa sürede iyileşir çok güçlü bir kedicik olur iyiki sizin gibi insanlar var ..geçmiş olsun

Billthet12

Her gün salam yedirmiyorum ayda bir kez en fazla ödül niyetine . zor bir zaman geçirdik bu dönemde mama giyemedi yaş bile. En ince yiyecek salam olduğu için mecburen verdik. Herkes kendine bilgili bkz.https://hizliresim.com/iYsB6x

tuanaerol5755

Bizimki komple garip duble garip

Billthet12

Teşekkür ederim o kadar kötüydü ki beni kurtar diye bakıyordu hatırladıkça üzülüyorum aklım almıyor başkaları nasıl bu canlara zarar veriyor. İnsanlardan daha insanlar,üç bacağı sakatken bile ben sürünerek tuvalete gitmeye çalışıyordu: (

Abimin odasında yaşıyor ve asla onun yatagina esyalarina dokunmamiza izin vermiyor :D