Acil Bakın Pls

Incirreis

kedimin göbüşünü seviyordum biraz daha arka bacaklarına doğru seviyodum tam biraz dokundum kıçından aniden azıcık sarı bir sıvı fışkırdı elime geldi acaba dokunmamın etkisiyle koku mu bıraktı yoksa çiş mi yada isal felan olmuş olabilir mi aydınlatın beni

4 CEVAP

Yzymr

Sıkışmış olabilir, sizin severkenki basıncınızın etkisiyle de bırakmış olabilir yavrucak.

Ozge00

Cinsiyeti ne, kisir mi?

Incirreis

kısır,dişi kedi

Moschinoo

Bizim kedimizde bir ara sıvı akıtıyordu popişten ve ishal olmuştu, bir gittik ki veterinere parazit kapmış çocuk. Bence ishal durumunu devam edicek mi takip edin ve eğer öyle bir durum olursa numune alarak veteriner hekime gitmenizi tavsiye ederim.