Geceleri Kedimi Odama Koyuyorum

Xsevvaloztrk

Akşam yatmadan önce kedimi de yanıma alıp odamın kapasını kapatıyorum çünkü genelde ayak altında yatıyor evdekiler gece görmeyip basar diye korkuyorum. Tuvaleti mama kabı oyuncakları odamda duruyo zaten sizce doğru bişey mi bunu yapmam?

7 CEVAP

Gelyahron

Niye yanlış olsun ki, kendinize göre tedbir almışsınız, keşke herkes sizin kadar böyle duyarlı davranabilse

Selinbuyukcam

Bizdede aynı şekilde fakat odamda balkon olduğu için gezicek alanı fazla oluyor file takılı balkonumda bir sorun yaşamadim ki keza kışın her yer kapalı oluyor gece yatarken bir sorun olmadı hiç zannetmiyorum bir süre sonra rutininize alışıyor

Anonymus552223

Siz de orda oldugunuz icin birsey olmaz tek olsaydi sıkılirdi

Nurls

Biz de öyleyiz. Her şeyi odamda. Gece kapımızı kapatıyoruz. Evimiz oluyor bu oda :)

Güzel birşey, ben de ilk zamanlar odamda ve yanımda yatırıyordum fakat gece saldırmalarının dozunu arttırınca mecbur başka odada yatırmak zorunda kaldım. Bi yandan da yalnız uyumaya alışmış olması iyi oldu. Aslında aynı çocuk eğitimi gibi birşey.

Xsevvaloztrk

Tek odada durması yanlış olur diye düşünmüştüm, çok saolun.

Xsevvaloztrk

Yok tek bırakmıyorum odadan çıktığım zaman kapıyı da açık bırakıyorum kendi kafasına göre takılıyor.