Sivas'ta En İyi Veteriner??

ozlemalice
ozlemalice

4121 Puan

Sivas'ta yaşayanınız var mı? En iy veteriner sizce hangisi?


11 CEVAP

IremYildrm
IremYildrm

4000

Dost pet


ozlemalice
ozlemalice

4121

Teşekkür ederim. Ben evim yakın diye dost pete gidiyordum. Daha pahalı geldi ve diğer daha genç olan çalışan sağ olsun yardımcı oluyor fakat son muayenede içimde soru işareti bıraktı net konuşmadı. Son günlerde genelde o kişi oluyor. O yüzden değiştirmek istedim. Sıla veteriner hakkında İnternette de dediğiniz şekilde yorumlar var o yüzden oraya götürmem teşekkür ederim uyarınız için. Özmen veteriner beğeniliyor henüz deneyimle edim ama bir yer tutturup devam etmek istiyorum.


Kido
Kido

77

Dost petin fiyatı yüksek mi bilmiyorum.Kedimi hep oraya götürüyorum. Kedimi aldığımda mantarı vardı. Kısa zamanda kedim mantarından kurtuldu.Kısirlaştirilmasinda hiç sorun yaşamadım.Ayrica sağolsunlar ufak rahatsızlıklarını için telefon açtığımda da evde yapacaklarım konusunda bana hep yardımcı
oluyorlar.


IremYildrm
IremYildrm

4000

Sıla veterineri duymuşsunuzdur hiç önermem prensesimin ölümüne sebep oldular yanlış teşhis yüzünden dost peti öneriririm


ozlemalice
ozlemalice

4121

Bu arada başınız sağ olsun çok üzüldüm. Profilinizdeki minik mi?


ebrar010
ebrar010

846

Mutlu veteriner hem çok iyi hem çok uygun.


ecematara
ecematara

1005

Özmen veterinere tavsiye ile gitmiştik bir eksi veya bir artı göremedim, sılaya da gittik aynı şeyleri düşünüyorum
Dostpet en ideal olanı


ozlemalice
ozlemalice

4121

Teşekkür ederim. Dost pet, özmen ve mutlu veterineri denedim. Bence fiyat dışında aşı damla vs gibi basit şeyler için fark yok ama ilerde kısırlaştırma ya da daha önemli şeyler olursa bilmiyorum.


ozlemalice
ozlemalice

4121

@kido cok teşekkürler. Fiyatlar hemen hemen aynı


Gakky
Gakky

4

Sürekli dostpete gidiyorum evdekiler için de sokaktakiler içinde. İrfan Bey de Ahmet Bey de gece 2 de de arasam 4de de arasam her zaman gelip klinik açtılar veya telefondan da olsa yardımcı oldular. Uyguladıkları tedaviden hep bahsettiler. Bilgilendirme yapmalarını gerçekten çok seviyorum. Bir ilaç uyguladıkları takdirde, ne olduğunu işlem sonrasında anlatıyorlar. Bugüne kadar sorun yaşamadım.


Dost pet bizim de tercihimiz. Diş yangısı, egzama, ve yabancı cisim yutma gibi sorunlar yaşadık maalesef.. Tedavilerde, uygulamalarda her zaman çok aydınlatıcı bilgiler veriyorlar. Kapalı olsa bile acil durumlarda her zaman açtılar. Fiyat konusunda yardımcı olduklarını düşünüyorum. Sivas’ta güvenerek gittiğimiz tek yer.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 384 Görüntüleme
  • 11 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 32452 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR