Hızlı Solunum?

Fnkdd

Merhaba. Gaziantepte yaşıyorum ve bu aralar sıcaklık dayanılmaz derecede. 1 yaş tekir dişi kedim çok hızlı soluyor ve en küçük bir harekette dili dışarıda nefes nefese kalıyor. Aslında iştahı yerinde, tuvalet durumu normal. Oyun da oynuyor hatta soluk soluğa kalmasına rağmen oyuna devam etmek istiyor. Endişelenmeli miyim?

4 CEVAP

Ozge00

Sicaktan dolayi. Son zmanlarda herkes bunu soruyor. Bol bol sivi seyler tuketsin.

ZehraBulutt

Antebin sıcağında çok normal, suyunu falan soğuk verin. Özge 1 yaş yaşlı mı yav :)

Ozge00

Püü Ben yasli diye okudum ondan oyle dedim :D gozlerimi muayene ettiricem en yakin zamanda

Ozge00

Bir de yasli olmasinin da etkisi olabilir