Yaş Mama Önerileri

AnneRoss

Selamlar kedi bakımını öğrenme sürecime sizlerden aldığım desteklerle devam ediyorum :D Bu sefer yaş mama önerisi isteyeceğim. Gece bana geldiğinde 9.5 aylıktı ve daha önce hiç yaş mama yememişti, ben de ilk olarak Felix Junior vermiş bulundum ve şuan bu yaş mamanın fanı kendisi. Görüp kokusunu alınca çıldırıyor hanımefendi :) Ancak bugün içeriğine baktığımda şeker içerdiğini ve et içeriğinin çok az olduğunu gördüm ve devam etmeli miyim emin olamadım. 4-5 lira gibi bir fiyatı var paket başı, bana bu fiyat bandına yakın önerebileceğiniz ve içeriği daha iyi olan yaş mamalar var mıdır acaba ?

7 CEVAP

Kedimiriltisi

Schesir,naturea gibi mamaları öneriyorlar ama hem her yerde bulunmuyor hem de benim bütçemi aşıyor. Kendim yapıyorum yaş mama ben, ciğeri haşlayıp rondodan geçirip vs, bazen de felix alıyorum çıldırıyor benimki de

Ayseenur10

Nd, gimcat, nutri feline

Beyza4126

Proplan junior hastası olduk bizde ????

iidyl

nutri feline, schesir, naturea, animonda, gimcat

bizimki nutri feline aşığı önce onunla başlayın denemeye bence :D

Linsenpai

Normalde bizimki ıslak mamada whiskas yiyor kendisi aşırı seçici bi hanım olduğu için (gourmet,felix,herşeyi denedik yüzüne bile bakmadı) ama et oranı yüksek diye bi umutla şu yeni çıkan felicia ıslak mamadan aldım dün bi tane denemelik. Bayıla bayıla yedi tertemiz yapmış kabı yıkanmış gibiydi aynı. Fiyatı bir tık yüksek ama onu önerebilirim :D

yusufsaygin2

Felicia.

AnneRoss

Ciğerle kendim yapmayı denedim ama suratına bile bakmadı. Ara sıra tavuk haşlayıp suyuyla veriyorum.