2,5 Aylık Kedimde İştahsızlık Var. Parazit Olmasından Şüpheleniyorum Biri Yardımcı Olabilir Mi?

Merhaba, erkek arkadaşımla sahiplendiğimiz 2.5 aylık erkek kedimizde normalden fazla iştahsızlık başlamış. Ben şehir dışına çıkmak zorunda kaldığım için yakından ilgilenemiyorum. Fakat parazit olmasından korkuyorum. Kedimiz bize gelmeden önce parazit aşısını olmuş diye söylendi ne kadar doğrudur bilemiyorum. Başka hiçbir belirti yok sadece iştahsızlık var nasıl geçer veya birkaç gün daha bekleyip veterinere mi gitsinler? Yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

Ozge00

Sicaktan dolayi az yiyorlar ama asiri bir istahsizlik soz konusu ise goturun tabi

Yzymr

Parazit aşıları düzenli olarak yapılıyorsa, kendi yediğiniz besinlerden, çiğ et, ısıl işlem görmüş sucuk, salam vs. ürünler vermediğiniz ve dışarı çıkmadığı sürece kolay kolay parazit kapmaz. Tuvalerini takip edin. Umarım en kısa sürede normale döner minik.